Par mums

Pieredze, stabilitāte, kompetence, inovāciju ieviešana un pastāvīga pilnveidošanās padara SIA “Mikropāļi” par drošu sadarbības partneri jebkuras sarežģītības un apjoma projektos. Esam pirmie, kas Latvijas būvniecības tirgū uzsāka mikropāļu (maza diametra pāļu ø …300mm) izbūvi ar injekcijas metodi.

Kopš dibināšanas 1997. gadā esam ievērojami izauguši – no sīka jaunuzņēmuma ar dažiem strādniekiem un vienas nomātas urbšanas iekārtas līdz 25 strādnieku un inženieru lielam, pieredzes bagātam, labi izglītotam un augsti motivētam kolektīvam ar 7 modernām, dažāda lieluma un pielietojuma urbšanas iekārtām.

Pieredze, stabilitāte, kompetence, inovāciju ieviešana un pastāvīga pilnveidošanās padara SIA “Mikropāļi” par drošu sadarbības partneri jebkuras sarežģītības un apjoma projektos.

Pieprasīt piedāvājumu
7
urbšanas
iekārtas
Visā Baltijas
teritorijā
25
Darbinieki
20 gadu
Pieredze nozarē
Iedzīto pāļu garums
pārsniedz
2000 km
800
Realizēti objekti

Mūsu tehniskās iespējas

Plašā materiālu noliktava un ar vadošajiem Rietumeiropas pāļu elementu ražotājiem noslēgtie piegādes līgumi nodrošina iespēju realizēt arī pašus steidzamākos projektus.

Plašais urbšanas iekārtu parks  nodrošina papildu stabilitāti un drošību jebkuras sarežģītības un apjoma objektu realizācijai. Iekārtu apkopi un remontu veicam savā jaunizbūvētajā un mūsdienīgajā noliktavu, biroju un darbnīcu kompleksā “Betas”, Mārupes novadā.

Lepojamies ar savu ilggadīgo darba pieredzi ģeotehniski vissarežģītākajos projektos, pieaugošajāmtehniskajām iespējām, gadiem nemainīgu, pieredzes bagātu, jaunu un augošu darbinieku kolektīvu,kas arī ir mūsu veiksmes formula.

Apliecības un sertifikāti

Sadarbības partneri